Матеріально-технічне забезпечення


Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 30 «Росиночка» Білоцерківської міської ради Київської області розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 2500 кв.м. Проектна потужність закладу складає 280 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи.

У даний час функціонує 8 дошкільних групи, які відвідує 153 дитини ( з них 2 групи санаторного типу, які відвідують 30 дітей) та 1 група дітей раннього віку– в ній 23 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

Дошкільний заклад облаштований пандусом.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи: частковий ремонт даху, заміна каналізаційних труб у 1 групі, підвальному приміщенні закладу та на території закладу, здійснено косметичні ремонти групових приміщень, вхідних тамбурів, коридорів, харчоблоку, пральні, кабінету діловода. Поповнено кухонний інвентар харчоблоку, замінено 2 бойлери.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, кабінети практичного психолога, інструктора з фізкультури, вчителя-логопеда.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти.

Функціонує фізкультурна зала, в якій проводяться: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, розваги, свята. Наявний необхідний спортивний інвентар. Окрім того , у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 3 комп’ютерами з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, магнітофоном, 2 принтерами, 2 ксероксами та сканерами. Зібрана велика фонотека, що систематизована за темами.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

Кiлькiсть переглядiв: 203